Ladislav Šosták

Ladislav Šosták

život & úspechy

Cieľom je Vaša spokojnosť

Dobrý deň, volám sa Ladislav Šosták a rád by som sa Vám v nasledujúcich riadkoch predstavil. Narodil som sa v roku 1992 v Kechneci, kde som vyrastal. Nasledovalo štúdium na anglickom bilingválnom gymnáziu vďaka čomu využívam znalosti angličtiny pri komunikácii so zahraničnou klientelou. Nasledovalo štúdium telovýchovy na Univerzite P. J. Šafárika a profesionálna kariéra futbalistu, pričom mojím jediným cieľom bolo dostať sa do najvyššej Slovenskej futbalovej ligy. Cesta za cieľom bola dlhá a náročná, ale po niekoľkých rokoch som dosiahol to, o čom som vždy sníval. S rovnakými ambíciami som presedlal do sveta nehnuteľností.  Pomôcť dosiahnuť pre vás víťazstvá.

1992

Narodenie

Z Kechneca do Košíc, srdcom východniar

2015

vrcholový šport

Na zelených trávnikoch v najvyššej lige

teraz

NehnUteľnosti

Už niekoľko rokov pomáham klientom ako ste Vy dosahovať víťazstvá pri riešení predaja a kúpy bývania

život & úspechy

Cieľom je Vaša spokojnosť

Dobrý deň, volám sa Ladislav Šosták a rád by som sa Vám v nasledujúcich riadkoch predstavil. Narodil som sa v roku 1992 v Kechneci, kde som vyrastal. Nasledovalo štúdium na anglickom bilingválnom gymnáziu vďaka čomu využívam znalosti angličtiny pri komunikácii so zahraničnou klientelou. 

Nasledovalo štúdium telovýchovy na Univerzite P. J. Šafárika a profesionálna kariéra futbalistu, pričom mojím jediným cieľom bolo dostať sa do najvyššej Slovenskej futbalovej ligy. Cesta za cieľom bola dlhá a náročná, ale po niekoľkých rokoch som dosiahol to, o čom som vždy sníval.

S rovnakými ambíciami som presedlal do sveta nehnuteľností.  Pomôcť dosiahnuť pre vás víťazstvá.

1992

Narodenie

Z Kechnecu do Košíc, srdcom východniar

2015

vrcholový šport

Na zelenom trávniku profesionálny futbal

teraz

NehnUteľnosti

Od roku 2020 pomáham klientom ako ste vy dosahovať výhry pri nájdení vysnívaného bývania

Služby

Osobná konzultácia

Osobná konzultácia

Povedzte nám Vaše potreby a požiadavky, kedykoľvek Vás radi vypočujeme. Vykonáme Vás celým priebehom procesu predaja nehnuteľnosti a každý krok Vám podrobne vysvetlíme. Nikdy nepodceníme prípravu. Spoločne nastavíme riešenie, ktoré Vám bude vyhovovať.

Home Staging

Home Staging

Vďaka službe od profesionálnych home stagerov pripravíme interiér Vašej nehnuteľnosti tak, aby zaujal každého klienta. Nehnuteľnosť bude vyzerať atraktívnejšie a osloví maximálny počet záujemcov o kúpu. Hlavný dôraz sa pritom bude klásť na čistotu, jednoduchosť, emócie a priestor bez rušivých elementov.

Videoprehliadky

Videoprehliadky

Čo nedokáže najlepšia fotka, vyjadrí profesionálne vytvorené video. Pôsobí na emócie, ktoré sú často kľúčom k nákupu nehnuteľnosti. Pri videách si klient lepšie predstaví, ako by sa mu v byte či dome žilo. Videoprehliadka ukáže vždy prednosti a kúzlo priestoru na bývanie a dodá každej nehnuteľnosti väčšiu atraktivitu a jej jedinečný charakter.

Virtuálne prehliadky

Virtuálne prehliadky

3D Virtuálna prehliadka je online zážitok, kedy každý zákazník môže jednoducho navštíviť vybranú nehnuteľnosť z pohodlia domova. Pri tejto priestorovej prehliadke interiéru a exteriéru sa budete cítiť tak, akoby ste boli na prehliadke osobne.

Realitný marketing

Realitný marketing

Pri predaji každej nehnuteľnosti maximálne využívame on-line marketing - kampane a stratégie na sociálnych sieťach, platenú reklamu, inzerciu na všetkých realitných portáloch, offline marketing, open house - dni otvorených dverí, samostatný web nehnuteľnosti, vlastná databáza klientov, spolupráca s realitnými maklérmi.

Ostatné a právne služby

Ostatné a právne služby

Profesionálne fotografie a pôdorysy, preverenie klienta, právne služby, určenie trhovej ceny, po predajný servis, copywriting, technická inšpekcia nehnuteľnosti, vyhotovenie PENB, zabezpečenie financovania a ďalšie.
skúsenosti

profesionalita a spoľahlivost

Robert Smajda
Robert Smajda
2022-04-27
Maximalna spokojnost. Profesionalne jednanie, skuseny team, dobra prezentacia nehnutelnosti. Nehnutelnost sa predala rychlo a za dobru cenu.
Juliána Greifová
Juliána Greifová
2021-12-06
Rozhodnutie spolupracovať s p. Šostákom pre nás znamenalo úspešnú a bezproblémovú kúpu nového bytu. Profesionalita a zároveň ľudský prístup boli zárukou kvalitnej a príjemnej spolupráce. P. Šosták načúva klientovi, je spoľahlivý a nápomocný v každej fáze procesu kúpy bytu. Spoluprácu s ním odporúčam každému, kto chce kúpu, či predaj bytu spraviť rýchlo, efektívne a bez zbytočnej záťaže. My sme mu za jeho pomoc vďační.
Zuzana Pavelkova
Zuzana Pavelkova
2021-12-02
Pán Šosták nám pomohol predať nehnuteľnosť. Boli sme veľmi spokojní s jeho službami. Určite ho odporúčame.
Matúš Kollár
Matúš Kollár
2021-03-19
Spolupráca s pánom Šostákom pri predaji nášho bytu prebehla maximálne profesionálne. Jeho nasadenie od prvotného stretnutia, cez prípravu na prezentáciu, obhliadky, az po podpisy zmlúv hodnotíme veľmi pozitívne. Predajná cena nakoniec predčila naše očakávania. Určite odporúčame.
Lukáš Čegiň
Lukáš Čegiň
2021-03-18
Pána Šostáka, som si vybral z pomedzi mnohých realitných maklérov, hlavne kvôli jeho propagácií nehnuteľností a profesionalite, ktorou sa prezentuje a musím uznať, že predčil moje očakávania. Môj byt predal v rekordne rýchlom čase za maximálnu možnú sumu a navyše mi pomohol so všetkými úradnými záležitosťami. Odporúčam každému kto chce svoju nehnuteľnosť predávať na najvyššej úrovni.
Robert Lesko
Robert Lesko
2021-03-06
Spolupracu s p. Sostakom mozme spolu s manzelkou hodnotit vysoko pozitivne. Od prveho do posledneho momentu predaja nasej nehnutelnosti nam bol neustale k dispozicii. Vsetko riesil promptne a vysoko profesionalne. Dokonca nam pomahal aj s vecami s ktorymi vobec nemusel (bol nam napomocny aj v urcitych veciach pri kupe nasho domu aj ked tam nezastupoval ziadnu zo stran). Aj ked sme byt predavali v case nastpujucej 2. vlny coronavirusu sa nam aj vdaka jeho praci podarilo byt predat v rekordne rychlom case. V pripade ak by sme my alebo niekto z nasich znamych v buducnosti opat potrebovali nieco predat / kupit urcite sa na p. Sostaka opatovne obratime, resp. ho odporucime ako volbu c. 1.
Ladislav Zelinka
Ladislav Zelinka
2021-03-02
Ahoj. Laca poznám už roky, práve preto som sa naňho obrátil s predajom nehnuteľnosti (predtým som tvrdil, že nikdy nedám nehnuteľnosť predať realitke ale predám si to sám). Prvý dôvod prečo práve Laco bolo že sa poznáme no čo ma len utvrdilo, že to zverím práve jemu bolo to keď som si pozrel jeho prácu, prezentáciu, videa, fotky, virtuálne prehliadky, všetko na vysokej profesionálnej úrovni. Na prvom stretnutí som mu povedal svoju predstavu, vypočul si ma a nasledujúci deň má kontaktoval akú predstavu ma on. Bol som celkom prekvapený a trochu som neveril, ze by sa to mohlo podariť, pretože Laco to videl inak a povedal cenu a dosť vyššiu aka bola moja predstava. No v konečnom dôsledku som rad, ze ma presvedčil. Laco mal ťažkú úlohu, keďže som potreboval predať a zároveň kúpiť a presťahovať sa. Pri kupe Laco tiež veľa pomohol aj keď nemusel, keďže nehnuteľnosť ktorú som kupoval predávala iná realitka. Podstatná vec bola, že mi odporučil vynikajúcu finančnú poradkyňu vďaka ktorej som mohol po finančnej stránke kúpiť novú nehnuteľnosť. Som presvedčený, že keby som to zveril niekomu inému neporadí sa to predať za takú cenu a tak rýchlo, proste fotky, video a prezentácia pri obhliadkach bola skvelá. Celý predaj prebehol plynulo a všetko išlo tak ako malo od začiatku kominukacia, informovanosť o obhliadkach, záujemcoch, hneď sa všetky informácie dostávali ku mne. Vďaka tomu ze Lacovi sa podarilo nájsť v dnešnej dobe hotovostnych klientov išlo všetko podľa môjho plánu. Veľká vďaka Lacovi za všetko, určite každému odporúčam a verím, že je to práve Laco komu sa podarí predať hoc co na akomkoľvek mieste, keďže je cieľavedomi a ma obrovský dar reči. Čiže 100 bodov za všetko od prvého stretnutia po odovzdanie bytu. Keď budem niekedy v budúcnosti riešiť niečo ohľadom nehnuteľnosti bez rozmýšľania sa ozvem znovu práve Lacovi. Je to človek ktorý to robí nie preto že musí ale preto ze ho to baví a napĺňa a je to aj vidieť. Prajem všetko dobré a veľa úspechov do budúcna. Ahoj.
Martina Gregušová
Martina Gregušová
2021-02-17
Spolupráca s pánom Bc. Ladislavom Šostákom a Diamond reality bola absolútne bezproblémová. Profesionalitu a ľudský prístup je to najhlavnejšie, čo vyzdvihujem zo strany pána Šostáka. Ochota v každom smere a kedykoľvek. Plne odporúčam spoluprácu s pánom Šostákom a realitnou kanceláriou Diamond reality pri kúpe či predaji nehnuteľnosti. Pán Šosták je nesmierne ochotný a spraví maximum, aby bol jeho klient spokojný. Z mojej strany veľké ďakujem pri kúpe bytu a budem odporúčať už len Vás. Veľa úspechov prajem, palec hore. ????
Úspešné príbehy

Z praxe

24h neskôr: Mohli sme cenu navýšiť a zarobiť majiteľovi viac

Prípadová štúdia:

O 10.000€ vyššia cena ako bola jeho predstava

Prípadová štúdia:

Beriem na 100%, pripravte mi zmluvu!

Aktuálna ponuka NA PREDAJ

Najnovšie

Prehrať video
Prehrať video
Prehrať video

Bezplatný návod

*Časovo limitovaná ponuka

Ebook: 5 najčastejších chýb, kvôli ktorým predáte vašu nehnuteľnosť za menej peňazí