NA PREDAJ 4 IZBOVÝ MEZONET 92m² + TERASA

BAJZOVA - STARÉ MESTO

Najbližších 10 rokov tu nebudete platiť žiadne poplatky správcovi či fond opráv

Videoprehliadka

Prehrať video

novostavba r.2023

4 izby

podlahové kúrenie

Terasa 6,5m2

podlahová plocha 92m²

Skvelá lokalita

Fotogaléria

Cena bytu: 274 900€

Informácie

Neďaleko centra mesta mám pre vás na predaj 4 izbový mezonet v podlahovou plochou až 92m2, ktorý má množstvo výhod. Jednou z nich je práve jeho poloha, pretože sa nachádza pri McDonalde, Auparku, Duett biznis centrum či autobusovej stanice. To vám dáva možnosť chodiť do práce alternatívnymi druhmi dopravy či dokonca pešo, pretože tu máte naozaj všetko nablízku. Ďalšou z výhod je to, že sa jedná o novostavbu. V 4-poschodovom tehlovom dome bez výťahu bolo minulý rok zobytnené podkrovie.

Pri výstavbe tohto bytu boli vyhotovené nové betónové vence po obvode celého bytu a s oceľovými nosníkmi sa spevnila jeho nosnosť. Vďaka výmeny celého krovu a celej strešnej krytiny sa stal tento byt doslova novostavbou. Strecha je zložená z betónovej strešnej krytiny Bramac s izoláciou ISOVER 36cm. Okná zn. Velux s izolačným trojsklom. V byte boli nanovo inštalované elektrické prípojky priamo z ulice, zdroj kúrenia a vody. Byt je zabezpečený dverami zn. Adlo.

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti s elektrickým kotlom BOSCH, ktorý zabezpečuje ohrev vody a vykurovanie v celom byte. To je riešené na prízemí teplovodným podlahovým kúrením, na poschodí radiátormi. Na prízemí sa ešte nachádza krásna kuchynská linka s ostrovčekom a zabudovanými spotrebičmi zn. Bosch a Whirpool (umývačka riadu, digestor, chladnička, mraznička, el. rúra, indukčná varná doska), z kuchyne sa vychádza na 6,5 metrovú terasu, ktorá je odvodnená a orientácie je na južnú stranu do tichého dvora. 

Pri kuchyni je kúpeľňa s veľkými oknami a vaňou, bidetom a WC. Prízemnú časť ešte tvorí priestranná obývačka spojená s jedálňou a samostatnou hlavnou spálňou. Na poschodí sa nachádzajú 2 izby. V jednej z izieb sú vikiére, vďaka ktorým je izba plnohodnotnou detskou izbou v ktorej je navyše k dispozícii aj menší šatník. Do druhej izby je vstup priamo zo schodiska a preto je vhodnejšie skôr ako pracovňa. V tejto pracovni a taktiež v obývacej časti je nainštalovaná klimatizácia zn. Vivax, ktorá slúži jak na chladenie tak aj na ohrev vzduchu.

 

Ako môžete vidieť, byt je dokončený a pripravený na okamžité nasťahovanie. Poteší vás skvelá dostupnosť a súkromie. Navyše k bytu prislúcha aj pivnica a podiel na spoločných častiach, teda aj vo vnútornom dvore s elektrickou bránou, kde by ste v budúcnosti mohli zaparkovať aj svoje auto. Keďže developer na vlastné náklady vymenil celú strechu, po dohode s ostatnými vlastníkmi bytov nemusí majiteľ tohto bytu najbližších 10 rokov platiť žiadne poplatky správcovi či poplatky do fondu opráv.

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk