NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

NAD JAZEROM | BALTICKÁ UL. 14

Sídlisko Nad jazerom ľudia odpisujú kvôli zlej dostupnosti do mesta, častým zápcham či nedokončenej Slaneckej ceste. Našťastie sú na Jazere lokality, ktorých sa tieto problémy netýkajú a práve v jednej z nich mám na predaj krásny 3 izbový byt s loggiou. Hovorím o Baltickej ulici, ktoré je v podstate prvou ulicou smerom z Vyšného Opátskeho a tak sa pohodlne vyhnete všetkým zápcham či obmedzeniam. 

Videoprehliadka

Prehrať video

REKONŠTRUKCIA 2020

PODLAHOVÁ PLOCHA 65m2

loggia

KOMPLETNE ZARIADENÝ

TICHÁ LOKALITA

KLIMATIZÁCIA

Fotogaléria

CENA bytu: 179 990 €

Pôdorys

Informácie

Tento byt bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2020 a majitelia si pri prerábke dali naozaj záležať na kvalite. Veď ju robili pre seba. Samotný byt má výmeru 65m2 a dnes už byt nájdete v zmenenej dispozícii, ktorá otvorila dennú časť a dokonale prepojila kuchyňu s obývačkou. Samozrejme tým kuchyňa dostala aj ďalšie metre naviac, čo len dodalo bytu hodnotu. 

V podstate všetko čo v byte vidíte, má maximálne 3 roky. Nová elektroinštalácia, podlahy, kuchynská linka so spotrebičmi, obklady v kúpeľni, steny či sadrokartónové podhľady. Už nič v tomto byte nemusíte riešiť a len si ho užívať. 

Po vstupe do bytu cítite ozajstnú rodinnú atmosféru a tento byt vo vás určite zanechá nejakú stopu. Bol nadizajnový samotnými majiteľmi a odviedli skvelú robotu, pretože všetko tu je premyslené a krásne. Vešiaková stena od stolára, ktorá oddeľuje priestor chodby a obývačky, kvalitné dyhované dvere a zárubne, podsvietenie na toalete, klimatizácia, ktorá vás aj zahreje a schladí, že to ani nebudete počuť. Zmena dispozície, pri ktorej vzniklo okno priamo v kúpeľni a vy tak pohodlne vyvetráte celý priestor. Jednoducho dokonalé. 

Dispozične tu teda máme obývačku s výstupom na zasklenú loggiu a klimatizáciou, kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi, samostatné WC s umývadlom, kúpeľňu so sprchovým kútom a dve 17 metrové izby so vstavanými skriňami. Priestorovo obe izby spĺňajú vysoké štandardy, takže sa tu zmestíte určite aj štyria. Navyše, byt sa predáva s väčšinou nábytku, ktorý je už zahrnutý v cene bytu a vám tak uľahčí proces sťahovania. 

Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný a keďže sa byt nachádza na 1. poschodí (pod bytom je byt), nový výťah ani nebudete potrebovať. Baltická ulica je veľmi tichá s množstvom parkovacích miest, avšak ponúka všetko potrebné pre život. Potraviny, školy a škôlky, kaviareň, reštaurácia, od bytového domu to máte asi 100metrov k jazeru, či na hrádzu, kde si môžete vychutnať večerné prechádzky. 

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk