NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM | POZEMOK 384m2

OBEC BELŽA

Jedná sa o dvojdom, pričom každý z domov má vlastný pozemok a samostatný vchod. Medzi domami je zvuková izolácia, aby bolo zabezpečené maximálne ticho voči susedom. Domy boli pred pár dňami dokončené do stavu uzavretej hrubej stavby a v tomto stave sa domy aj predávajú. Vy si tak môžete zhmotniť vaše predstavy o tom, ako by mal váš nový domov vyzerať. 

Videoprehliadka

Prehrať video

NOVOSTAVBA 2024

PODLAHOVÁ PLOCHA 92m2

UZAVRETÁ HRUBÁ STAVBA

POZEMOK 384m2

TICHÁ LOKALITA

10 min. OD KOŠÍC

Fotogaléria

CENA Domu: 165 000 €

Pôdorys

Informácie

Každý z domov je totožný, akurát zrkadlovo otočený a spojený je v časti, kde sa nachádza kúpeľňa a spálňa. Domček má podlahovú plochu 92m2 a dispozične je rozdelený tak, že vám tu nič chýbať nebude. Po vstupe do domu sa ocitnete v chodbe s priestorom na lavičku a vstavanú skriňu, samostatné WC, technická miestnosť, 2x detská izba (11,5m2), 1x spálňa (13m2), kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a denná časť, ktorú tvorí kuchyňa, jedáleň a obývačka.

V obývačke je predpríprava na krb, čo v budúcnosti vytvorí príjemnú atmosféru a teplo domova. Táto denná časť disponuje peknou výmerou 36m2 a je krásne presvetlená oknami po všetkých stranách a navyše je z nej výstup na 26 metrovú terasu. Každý z rodiny tu nájde svoje súkromie, množstvo úložného priestoru vám zabezpečí napr. technická miestnosť či vstavané skrine v každej izbe. 

Aktuálne je dom pripravený nato, aby ste si ho mohli dokončiť podľa svojich predstáv. V dome sú použité plastové bezpečnostné dvere a okná (3sklo) v antracitovej farbe, strecha je plochá pokrytá izolačnou fóliou. Pred každým domom je už el. skrinka, prípojka na plyn a zasypaná betónová žumpa. V zadnej časti domu je vyvŕtaná studňa.

V prednej časti domu máte k dispozícii predzáhradku o výmere cca 40m2 a v zadnej časti domu pozemok o výmere 150m2. Zadná časť pozemku je orientovaná na západ a tak máte zabezpečené slniečko po celý deň a môžete si ho užívať pri grilovačke s priateľmi či s deťmi v bazéne. 

Obec Belža je menšia obec s cca 450 obyvateľmi a tak vás tu čaká príjemný dedinský kľud, mladí susedia, keďže sa táto novostavba nachádza v novovybudovanej časti obce. V obci sa nachádza základná občianska vybavenosť, no väčšie potraviny, školy a škôlky, poštu, nájdete v najbližších obciach Seňa či Haniska. Od Košíc je obec vzdialená len 10minút autom po rovnej ceste bez obmedzení a preto je toto vhodná voľba aj pre ľudí pracujúcich v Košiciach a okolí. 

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk