NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK
V OBCI BRETEJOVCE

Dnes vám ponúkam nie jeden, ale dokonca dva totožné pozemky umiestnené na mieste, odkiaľ sú neskutočné výhľady na okolité kopce a kde si ten výhľad z obývačky jednoducho zamilujete.

Videoprehliadka

Prehrať video

15 minút od Košíc

Všetky IS

DĹŽKA 34m

Výmera 742m²

Šírka 22m

NAPOJENIE NA DIALNICU​

Fotogaléria

Pôdorys

Cena: 75 000€

Informácie

Obec Bretejovce sa nachádza len 15minút autom od Košíc, hneď za obcou Budimír. Dostupnosť do mesta je veľmi rýchla a ak by ste sa chceli dostať napríklad do Prešova, v blízkosti sa nachádza privádzač na diaľnicu Košice – Prešov. Obec Bretejovce je veľmi maličká obec s približne 400 obyvateľmi, ale to sa teraz určite zmení. V územnom pláne obce je schválená výstavba novej časti, v ktorej mám na predaj 2 stavebné pozemky. 

Oba pozemky sa nachádzajú vedľa seba a sú úplne totožné. Majú výmeru 742m² a ideálne rozmery, šírku 22m a dĺžku 34m. Tým, že sú vedľa seba, si môžete dopriať jeden veľký pozemok s výmerou skoro 1500m² alebo si ho môžete kúpiť spoločne s vašim najlepším kamarátom či rodinným prislušníkom. Nie je to samozrejme podmienkou, viete si kúpiť aj 1 pozemok.
Bretejovce pozemok na predaj
Bretejovce pozemok na predaj
K pozemkom budú privedené inžinierske siete ako elektrina, obecná voda, odpad bude riešený formou žumpy. V tejto novej časti budú čoskoro samé novostavby a developer vybuduje na svoje náklady pristupovú cestu, chodníky, osvetlenie a samozrejme aj privedie inžinierske siete. Starosti teda odpadávajú a vy sa môžete plne sústrediť nad výstavbou svojho nového domčeka.
Táto nová časť disponuje cca 40timi novými pozemkami, kde s určitosťou v budúcnosti vyrastie mnoho nových domov a teda tu vznikne úplne nová komunita. Nakoľko sa táto časť nachádza na samom vrchu obce, tak výhľady sú nezameniteľné. To vám však odporúčam vyskúšať na vlastné oči. Parcely č. 357/45 a 357/46
Bretejovce pozemok na predaj

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk