NA PREDAJ CELOROČNÁ CHATA V KRÁSNOM PROSTREDÍ + ĎALŠÍ 591m2 POZEMOK V CENE

Malá ida

Ak sa povie chata, veľa ľudí si predstaví jednu miestnosť s veľkosťou 4×4 a kúskom záhrady. Ja mám pre vás chatu, ktorá je však diametrálne odlišná.

Videoprehliadka

Prehrať video

Rekonštrukcia r. 2018

4 IZBY

2X kúpeľňa

bazén

tepelné čerpadlo

ďalší pozemok v cene

Fotogaléria

Pôdorys

Prízemie

1. poschodie


Cena chaty: 225 000 EUR

Informácie

Je to celoročne obývateľná chata, ale pokojne by sme ju mohli nazvať rodinným domom, pretože tu už roky žije milá 4 členná rodina. Chata je postavená na rovinatom pozemku s výmerou 531m2, so skvelým prístupom od hlavnej cesty. Ku chate je perfektný prístup za každého počasia.

V roku 2018 bola chata kompletne zrekonštruovaná a pri menovaní rekonštrukcie, by sme išli úplne od podlahy. Samozrejme chata zmenila svoj výzor a k pôvodnej murovanej stavbe bola pristavaná drevostavba, podľa platných kritérií. Obvodové múry sú izolované vo vnútri minerálnou vlnou a vonkajšia fasáda je zateplená polystyrénom. 

Okná sú plastové, vykurovanie je riešené radiátormi, zdrojov vykurovania je tepelné čerpadlo Daikin. Ak by ste chceli ušetriť na elektrine, je možné chatu vykúriť aj krbom v obývačke. Aktuálne mesačné náklady predstavujú sumu cca 70 eur mesačne.

 

Dispozične sa chata skladá z dvoch podlaží, kde na prízemí máme zádverie so vstavanou skriňou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, krásna kuchynská linka so spotrebičmi a jedálenským stolom. Z kuchyne je východ do záhrady. Z kuchyne sa navyše plynulo prechádza to obývačky s otvorenou galériou a výstupom na terasu. Po schodoch sa dostávame do nočnej časti kde nájdete spálňu s balkónom, kúpeľňu s vaňou a WC, pracovňu, ktorá sa dá použiť aj ako detská izba a ďalšia spálňa. Úžitková plocha chaty je cca 100m2

Celá chata je zariadená v príjemnom škandinávskom štýle a všade naokolo cítiť vôňu prírody. Z okien vidieť celý les a vo interiér dýcha drevom, čo dodáva skvelé emóciu. V záhrade okrem možnosti pestovať zeleninu nájdete aj pár ovocných stromov, na jednom z nich je postavený drevený domček pre deti. Samozrejmosťou je altánok pre posedenie s priateľmi a zapustený 1,30m bazén s filtráciou. Pod chatou je pivnica so všetkými technickými zariadeniami (tepelné čerpadlo, filtrácie na vodu). Pri dome je kôlnička pre uloženie pracovných pomôcok, dreva a pod. 

Chata je napojená na elektriku, má vlastnú kopanú studňu s filtráciou, odpad je riešený čističkou odpadových vôd. Tu vám rozhodne nič chýbať nebude a ten pokoj si zamilujete. Navyše ako bonus je v cene aj ďalší pozemok s výmerou 591m2, ktorý sa nachádza presne oproti tejto chate cez cestu. Na pozemku je možné postaviť ďalšiu chatu, prípadne pozemok predať. Je to len vás. Tichá lokalita, len na skok od Šace či Malej Idy, môže byť dokonalou alternatívou pre vás, ak nechcete bývať v byte a na rodinné domy v okolí Košíc nevychádzajú peniažky.

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk