RODINNÝ DOM LEN 3 MINÚTY OD CENTRA | POZEMOK 923m² | SPIŠSKÁ NOVÁ VES

ul. Františka urbánka č. 4

Aktuálne v ponuke nenájdete rodinný dom, ktorý by sa nachádzal bližšie k centru mesta. A kto z vás by nechcel bývať len 3 minúty autom od centra, či 15 minút pešo?

Videoprehliadka

Prehrať video

kolaudácia r. 1970

nadčasová dispozícia

krb

garáž

podlahová plocha 131m²

POZEMOK 923m²

3D virtuálna prehliadka

Fotogaléria

PREDANÉ

Pôdorys

Informácie

Samotný dom vám ponúkne úplne všetko, čo by ste dnes k životu potrebovali. Krásny 923m2 veľký pozemok, ktorý vám poslúži nielen ako miesto na zábavu, hranie s deťmi, ale napríklad si tu dokážete aj niečo vypestovať. Nachádza sa na ulici Františka Urbánka, na mieste so skvelými susedmi a rovinatým pozemkom, ktorý vám ponúkne dokonalé súkromie aj napriek tomu, že sa nachádza blízko centra. 

V roku 1967 sa začal majiteľ rozmýšľať, ako zabezpečiť pre celú rodinu dostatok priestoru a súkromia zároveň, a urobiť to tak, aby mohol byť na svoj výtvor pyšný. Preto začal zhmotňovať na papier svoje predstavy a dnes ich vidíte v tejto podobe. Všetko bolo dokonale premyslené a už v 70tych rokoch bol tento dom unikátnym. S podlahovou plochou 130m2 tu získate dostatok priestoru a navyše dispozícia je tak skvelá, že to všetko do seba perfektne zapadá. 

Dispozične teda pozostáva tento dom zo vstupnej chodby so samostatným WC, hneď pri vstupe sa nachádza 1 spálňa, ktorá je použiteľná ako hosťovská izba prípadne pracovňa. Zvyšok domu je rozdelený na dennú a nočnú časť, aby sa medzi sebou nikto nerušil. Denná časť pozostáva z kuchyne s komorou, jedálenskej časti prepojenej s obývačkou. Len táto časť domu disponuje výmerou 40m2 a veľkoformátové okná dokonale presvetľujú tento priestor. Určite vás poteší aj krb, ktorý nemá len tak hocikto. Z obývačky je výstup do záhrady, kde môže vzniknúť krásna oddychová zóna s priamym prepojením do domu.

Nočná časť disponuje 3 samostatnými spálňami (2 sú rovnaké, 1 je väčšia), hlavnou kúpeľňou s vaňou, sprchovacím kútom, WC a cez kúpeľňu sa prechádza do sauny. Sauna vám môže poslúžiť napríklad by potrebe zväčšiť kúpeľňu, prípadne ako šatník. 4 samostatné spálne a prepojená denná časť je skvelé rozdelenie domu. Z chodby je navyše výstup na pochôdznu povalu a taktiež schodisko do pivnice, kde nájdete práčovňu, technickú časť a veľkú garáž pre vaše auto. 

Na dome boli v minulosti vymenené plastové okná, nanovo sa zaizolovali základy a kompletne sa vymenila fasáda, ktorá je aj zateplená polystyrénom. Tento dom má výbornú atmosféru a bude robiť radosť každému, kto sa v ňom ocitne. Výborná lokalita a priestranný dom s rovinatým pozemkom je tá správna voľba. 

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk