NA PREDAJ 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA | POZEMOK 770m² | 20KM OD KOŠÍC

TORNYOSNÉMETI

Obec Tornyosnémeti sa nachádza len 20km južne od Košíc a ako prvá obed za hranica Slovenska je veľmi vyhľadávanou a poslovenčenou obcou. Dostupnosť do obce z Košíc je lepšia, ako z jedného konca mesta na druhý a to doslova.

Videoprehliadka

Prehrať video

DOKONČENIE 4/2024

úŽitková plocha 88m2

DVOJDOM

podlahové kúrenie

20KM OD KOŠÍC

NÁKLADY 70 EUR

Fotogaléria

CENA DOMU: 169 990 €

Pôdorys

Informácie

Napojením na diaľnicu za Šebastovcami ste v Maďarsku za 15minút a tak sa o nevýhodnej lokalite nemôžeme baviť. Navyše Tornyosnémeti je malá obec s minimom domom a tak si tu po náročnom dni aj plnohodnotne oddýchnete. Na ulici, na ktorej bude postavená táto novostavba, žije 90% Košičanov a to z jediného dôvodov. Všetci zhodnotili rýchlu dostupnosť do Košíc a cenu, za ktorú je možné takýto dom kúpiť. Ulice sa postupne rozrastajú a záujem o túto lokalitu je čoraz väčší. 

Dom ktorý vám ponúkame, ako môžete vidieť, je súčasťou dvojdomu. Výstavba tohto dvojdomu začala pred pár dňami a dnes už je hotová základová doska. Nič nebráni tomu, aby tu do 5 mesiacov stál váš nový domov. Vy sa však dvojdomu báť nemusíte, pretože samotné domy budú medzi sebou oddelené kvalitnými akustickými tehlami a tak bude hluk úplne minimalizovaný. Rodinný dom, ktorý vám ponúkam disponuje úžitkovou plochou 88 a skladá sa zo vstupnej chodby, technickej miestnosti s el. kotlom.

Okrem toho sa v dome nachádzajú 2 detské izby, hlavná spálňa, kúpeľňa, samostatné WC a prepojená obývačka s kuchyňou. Z obývačky je výstup na 11 metrovú terasu s výhľadom na celý pozemok. 

Pozemok má krásnu výmeru 770m2 a je rovinatý a slnečný. Výhodou sú skvelí susedia, z ktorých väčšina hovorí po slovensky.

Samotný dom bude nízkoenergetický a potešia vás nízke náklady na úrovni 70-100 eur mesačne. Dom bude napojený na obecnú vodu a kanalizáciu a samozrejme elektrinu. Dom sa predáva v štádiu holodom, avšak po dohode je možné domček dokončiť podľa vašich požiadaviek na kľúč. Predáva sa len ľavá strane dvojdomu, pravá strana je už predaná. Susedia sú, ako som spomenul vyššie, veľmi príjemní a ochotní pomôcť a to sa v takýchto lokalitách veľmi cení.

Bezproblémové bývanie v novostavbe, za cenu 3 izbového bytu v Košiciach a dostupnosťou do 20 minút. Financovanie novostavby sa bude realizovať na etapy, aby ste boli maximálne krytý po celú dobu. V tejto fáze je potrebné uhradiť len 30% z kúpnej ceny, zvyšnú časť postupne po dokončení uzavretej hrubej stavby (40%) a ukončení do stavu holodom zvyšných 30%.

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk