NA PREDAJ DVA SLNEČNÉ POZEMKY V OBCI ĎURKOV

Veľa ľudí túži bývať v krásnom domčeku s vlastnou záhradou, kde sa môžu ich deti vyblázniť úplne v bezpečí. Problémom sú často pozemky, ktoré bývajú drahé, alebo sa nachádzajú ďaleko od mesta. Dnes mám pre vás veľmi zaujímavú ponuku, kedy môžete vlastniť stavebný pozemok len 20 minút po diaľnici do Košíc. 

Videoprehliadka

Prehrať video

20 min. od Košíc

INŽINIERSKE SIETE

SKVELÁ CENA

Možnosť kúpy v celku

POZEMOK č.1 - 432m2

POZEMOK č. 2 - 466m2

Fotogaléria

Pôdorys

Cena pozemku č. 1 : 37 000€

Cena pozemku č. 2 : 42 000€

Informácie

Na výber máte z dvoch pozemkov, ktoré vznikli rozdelením jednej veľkej parcely a tak dávame možnosť kúpiť pozemok o 50% lacnejšie. Rozdelením pozemku vznikajú pozemky s výmerou 432m2 a 466m2 a je len na vás, ktorý si vyberiete. K pozemkom sa dostanete cez súkromnú prístupovú cestu priamo z obecnej cesty.

Práve pred vstupom na túto prístupovú cestu sú uložené všetky inžinierske siete (elektrika, plyn, obecná voda a kanalizácia). Pozemok je oplotený z troch strán pletivom a betónovým plotom okrem prístupovej cesty. Samotný pozemok je mierne svahovitý, avšak na tomto pozemku je možné postaviť pohodlný 4-5 izbový rodinný dom s menšou záhradou, ktorá splní tie najdôležitejšie predpoklady. Oba pozemky sa nachádzajú v intraviláne obce v jej okrajovej časti, čo ponúka súkromie, no zároveň skvelú dostupnosť a vybavenosť. 

Pozemok č. 1 – výmera 432m2 +  podiel na prístupovej ceste, Cena: 37.000 EUR, VOĽNÝ


Pozemok č. 2 – výmera 466m2 +  podiel na prístupovej ceste, Cena: 42.000 EUR, VOĽNÝ

Obec Ďurkov je vzdialená od Košíc max 20min autom, s výbornou dostupnosťou na diaľnicu s napojením do KE, PO a MI. V blízkom okolí je už veľa novostavieb, MŠ, ZŠ s multifunkčným ihriskom – tenisový kurt, basketbalové a hádzanárske ihrisko a atletická dráha. V obci je takisto obchod s potravinami.

BONUS: Pre nového majiteľa vieme zabezpečiť kompletný servis s vybavením stavebného povolenia a urýchlenia procesu schválenia. Budúci majiteľ si môže vybrať z našich projektov, alebo použiť vlastný. Pri vybavovaní stavebného povolenie budú majitelia maximálna súčinní až do konca. 

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk