NA PREDAJ KRÁSNY SLNEČNÝ POZEMOK V OBCI HÝĽOV

Ako sa hovorí, pozemok je artiket, ktorý sa nevyrába. Preto majú ešte prázdne pozemky naozaj hodnotu, pretože ak už raz nanich niečo postavíte, už to nie je len pozemok.

Videoprehliadka

Prehrať video

15 min. od Košíc

Potraviny

šírka 28m

dĺžka 63m

výmera 2077m²

obecná voda, elektrina, žumpa

Fotogaléria

Pôdorys

Cena pozemku: 134 000€

Informácie

Obec Hýľov sa nachádza len 15 minút autom od Košíc, smerom na Myslavu a Nižný Klátov a postupne sa stáva veľmi obľúbenou lokalitou. Obec Hýľov je maličká obec v centre nádhernej prírody a len si skúste predstaviť tu vlastniť pozemok, kde v budúcnosti vyrastie váš nový domček.

Samotný pozemok disponuje výmerou 2077m² a nachádza sa v intraviláne obce. Najširšia časť pozemku sa nachádza na miernou svahu a tým pádom sa vám ponúkajú nádherné výhľady z budúcej obývačky. Najširšia časť pozemku má 28m a užšia časť 23m, dlźka pozemku je 63m. To je krásnych 1600m2 plochy na výstavbu vášho domčeka, zvyšná časť pozemku je prístupová cesta. 

Z obce je vydané kladné stanovisko na výstavbu rodinného domu a tak vám nič nebráni sa do toho pustiť. Z hľadiska inžinierskych sietí je k dispozícii elektrikaobecná voda a odpad bude riešený formou žumpy. Za pozemkom sa rozprestiera veľké pole a teda vás z tejto strany nebude nikto rušiť. Nakoľko sa vrchná časť pozemku nachádza na miernom svahu, výhľady na celé okolie sa nedajú opísať.

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk