NA PREDAJ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM | 2656m² POZEMOK

KECHNEC

Narodil som sa v Kechneci a preto je stále veľkou výzvou predávať nehnuteľnosti práve v tejto lokalite. Mohol by som vám hodiny rozprávať, ako sa to tu vďaka starostovi za posledné roky zmenilo. Samozrejme k lepšiemu! A výsledok je dnes taký, že Kechnec ponúka dokonalé miesto pre rodiny s deťmi, pretože ste na dedine, ktorá spĺňa parametra mesta. Kompletnú zdravotnú starostlivosť, priestor na vzdelanie, dostatok pracovných príležitostí, voľnočasových možností či kultúrnych akcií.

Videoprehliadka

Prehrať video

Kolaudácia r. 1980

5 izIEB

3 TERASY

REKONŠTRUKCIA r. 2012

podlahová plocha 165m²

POZEMOK 2656M²

Fotogaléria

Pôdorys

Prízemie

1. poschodie

Cena domu: 290 000€

Informácie

Tento 5 izbový rodinný dom bol skolaudovaný v roku 1980 a už v tom čase mal nadčasovú dispozíciu, ktorú určite oceníte. Podlahová plocha tohto priestranného domu činí 165m2 a ak k tejto výmere zarátame aj plochy 2 balkónov, 20 metrovej terasy na poschodí a verandy na prízemí, vzniká nám z toho luxusný priestor vhodný pre početnejšie rodiny. Ale poďme poporiadku.

Celý dom je podpivničený a svoje auto môžete zaparkovať v garáži, kde okrem iného je k dispozícii množstvo priestoru na zeleninu, technickú miestnosť, práčovňu, či dielňu. Schodiskom sa dostanete suchou nohou na prízemie, kde je k dispozícii krásna 25 metrová hala s jedálenským stolom prepojená s obývačkou, samostatné WC a kúpeľňa s vaňou, kuchyňa s kachľovou pieckou a 1 hosťovská izba. Z kuchyne je výstup na spomínanú verandu, kde si každé ráno vychutnáte svoje raňajky. 

Z haly vedie schodisko na 1. poschodie, kde máme opäť 25 metrovú spoločenskú miestnosť s balkónom a 3 samostatné spálne. Jedna spálňa disponuje taktiež balkónom a druhá spálňa disponuje nádhernou 20 metrovou terasou orientovanou do záhrady. Táto izba je aktuálne prerobená na kuchyňu, takže sa tu ponúka možnosť tento dom využívať aj dvojgeneračne. Na poschodí máme k dispozícií samozrejme aj kúpeľňu s vaňou a WC. 

Ide o poctivý tehlový dom, ktorý pred 10 rokmi prešiel rekonštrukciou. Celý dom je zateplený polystyrénom, vymenili sa plastové okná, nová strešná krytina, krásny kovaný plot, nové podlahy. Z inžinierskych sietí je dom napojený na obecnú vodu, kanalizáciu, plyn a elektriku. Prekvapia vás nízke náklady, ktoré činia cca 200 eur (voda, plyn, elektrika). Dom je vykurovaný plynovým kotlom s novou revíznou správou. 

Čo je však veľkou výhodou tohto domu je jeho 26 árový pozemok, ktorý má okrem bežného využitia aj potenciál na výstavbu 2-3 rodinných domov. V budúcnosti tento pozemok za domom môžete predať či zabezpečiť už teraz pozemky pre svoje deti.

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk