NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI KECHNEC

Obec Kechnec je moja srdcovka, pretože som sa tu narodil a aj vyrastal. Preto môžem s rukou na srdci garantovať, že tu budete spokojní.

Veľa rodinných domov tu nenájdete a jeden z mála, vám teraz ponúkam na predaj. 

Videoprehliadka

Prehrať video

veľkosť pozemku 594m²

4 izby

2 garáže

pivnica

balkón

čiastočná rekonštrukcia

Fotogaléria

Cena: 223 000 €

Informácie

Rodinný dom sa nachádza v intraviláne obce, s množstvom možností občianskej vybavenosti a výbornej dostupnosti doslova kdekoľvek. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii a je postavený na krásnom rovinatom pozemku s výmerou 594m2. Na pozemku je okrem domu postavená aj murovaná garáž s výmerou 25m2.

Dispozične dom pozostáva z pivnice, ktorá je pod celým domom a nachádza sa v nej technická miestnosť. Pivnica je maximálne suchá.
1. nadzemné podlažie pozostáva zo zádveria, vstupnej chodby – haly so schodiskom, kuchyne s jedálňou, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a wc, komory a garáže.
2.nadzemné podlažie pozostáva z obývačky, 2x izba, WC, balkóna.

Dom má upravený vstup s bezpečnostnými dverami a predsadeným zádverím, čím sa oddelila denná časť od vstupu do domu. Cez hlavné dvere sa dostaneme do veľkej haly s otvoreným stropom, čo dodáva pocit svetlosti a priestrannosti. Z haly je vstup na horné podlažie cez otvorené schodisko, vľavo je vstup do priestrannej kuchyne s jedálenským kútom.

Z kuchyne je vstup do prvej kúpeľne, kde okrem klasickej pôvodnej vane a wc nájdete aj sprchový kút, vedľa kúpeľne je aj veľká komora s dostatkom úložného priestoru.
Kuchyňa je presvetlená veľkým 3-dielnym oknom, cez balkónové dvere sa dostaneme na vonkajšiu terasu s voľným vstupom do záhrady.

Schodisko z haly je presvetlené sklobetónom, ktorým sa dostaneme na poschodie s 3 izbami, balkónom a toaletou. Obývacia časť je tak veľká, že je možné ju predeliť a vytvoriť tak z jednej izby rovno dve. 

Všetky 3 izby sú samostatné, z obývačky je balkón s výhľadom na ulicu. V prednej časti domu sa nachádza ďalšia garáž, ktorá je priamo spojená s domom a tak tu môže okrem garáže vzniknúť napríklad aj ďalšia izba. Na peknom rovinatom pozemku sú vysadené ovocné stromy, ale nový vlastník sa tu môže realizovať akokoľvek. Predávaný dom patrí k poctivým tehlovým, rodinným sídlam,postavený v 80-tych rokoch, na ktorých sa nešetrilo. Napriek svojmu veku, je stále vo veľmi peknom a udržiavanom stave, slúži bezchybne svojim terajším vlastníkom. Je suchý, bez vlhkosti, vrátane pivničných priestorov.

Na dome boli vymenené pôvodné okná za veľké eurookná, čím je celý dom neskutočne presvetlený. Obvodové múry majú hrúbku 40cm, vonkajšia fasádna omietka je pôvodný brizolit v bezchybnom a nepoškodenom stave, obvodový plášť nieje nutné preto zatepľovať, dom tak bude pekne dýchať. Predávaná nehnuteľnosť má nadčasovú dispozíciu veľkých presvetlených izieb vďaka veľkým oknám, s výstupom na balkón, kúpelne a wc sú priestranné rovnako ako celý dom,preto si ich budúci vlastník nebude mať problém zrekonštruovať podľa svojich predstáv.

V obci sa nachádza kompletná oblčianska vybavenosť, súkromná školka, potraviny, tenisové kurty s wellness, reštaurácia, nemocnica, lekáreň, základná škola.

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk