NA PREDAJ BUDOVA S VLASTNÝM POZEMKOM | KISDYHO ULICA | POZEMOK 436m²

KOšice - sever

Takéto ponuky v centre mesta sú naozaj ojedinelé a ponúkajú možnosť pre podnikateľov, zabezpečiť si vlastné prevádzkové priestory. Väčšinou nájdete drahé budovy, alebo budovy bez pozemku.

Videoprehliadka

Prehrať video

Pôvodný stav

všestranné využitie

výborna poloha

POZEMOK 436m2

Úžitková plocha 130m2

všetky IS

Fotogaléria

CENA nehnuteľnosti: 270 000 €

Pôdorys


Informácie

Dnes vám ponúkam budovu na Kisdyho ulici v mestskej časti Košice – Sever s vlastným pozemkom, na ktorom môže vyrásť niečo zaujímavé. Či už kvalitná zubná klinika, iné medicínske zariadenia, fastfood, predajňa, administratívna budova, či právnická kancelária. Všetko je pripravené na rekonštrukciu budovy v pôvodnom stave, ktorá je už napojená na všetky IS (plyn, mestská voda a kanalizácia, elektrika)

Podľa územného plánu je táto oblasť určená pre viacpodlažné stavby a preto bola v minulosti vypracovaná štúdia a vizualizácia projektu, ktorý bolo možné v tom čase zrealizovať. Dnes je už na vás, či tu vyrastie nová administratívna budova, či budova služieb. Táto lokalita si to priam žiada. 

Veľmi dobrá dostupnosť aj pre ľudí bez auta vám zabezpečí potrebnú klientelu a každý naokolo o vás bude vedieť. Pozemok s výmerou 436m2 je ideálny na vytvorenie dostatočného poštu parkovacích miest, či rozšírenie priestorov. 

Budova je v úplne pôvodnom stave, ale v dobrej statickej kondícii, preto nie je nutné ju búrať. Prislúcha k nej aj murovaná garáž, ktorá v minulosti slúžila ako bar. Je určite lepšie mať vlastný priestor pre podnikanie s parkovaním v centre mesta, ako byt v prenajatých priestoroch s neistou budúcnosťou.

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk