NA PREDAJ TEHLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

KUSTROVA UL. | KOŠICE - SEVER

Ak ste typ klienta, ktorý obľubuje tehlové byty a preferuje mestskú časť Sever, tak táto ponuka sa vám určite bude páčiť. Krásny 2 izbový byt, ktorý už prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 14 rokmi, nie je len taký obyčajný. Dýcha naozaj skvelou energiou, je útulny, tichý a na 2 izbový byt dosť priestranný. Vďaka týmto parametrom sa tu budete cítiť skvelo. 

Videoprehliadka

Prehrať video

REKONŠTRUKCIA 2010

PODLAHOVÁ PLOCHA 56m2

tehlový byt

3. poschodie

TICHÁ LOKALITA

blízko centra

Fotogaléria

CENA bytu: 164 990 €

Pôdorys

Informácie

Byt disponuje výmerou 56m2 a nachádza sa na 3. poschodí tehlovej bytovky na ulici Kustrova č. 3. Okrem samotného bytu prešiel rekonštrukciou aj celý bytový dom, vrátane zateplenia, pekne fasády a nového výťahu, ktorý vás vyvezie až k bytu. Samotný byt prešiel rekonštrukciou pred 14 rokmi a verte mi, ani by ste to nepovedali.

 Kvalitná rekonštrukcia zahŕňala výmenu okien, podláh, čiastočnej zmeny dispozície, nová elektroinštalácia, zaizolovanie stropu proti hluku, sadrokartónové stropy, bezpečnostné dvere, nové stupačky a rozvody plynu, stierky a omietka. Navyše v byte sa už pár rokov nebýva a tak je stav tejto rekonštrukcie ako nový.

Po vstupe do bytu sa ocitnete v chodbe so vstavanou skriňou, po pravej strane je kúpeľňa s vaňou a WC, obývačka, ktorá s prepojenou kuchyňou pôsobí priestranne a svetlo a samostatná spálňa so vstavanou skriňou. Ako vidíte na fotkách, všetko má svoje miesto. V obývačke sa nájde miesto na knižnicu a posedenie pri dobrej knihe, jedálenská časť, pracovný kút a priestranná kuchyňa, kde nájdete všetky potrebné spotrebiče (okrem umývačky riadu).

Denná časť je orientovaná na juh a tak sa môžete spoľahnúť na dostatok svetla počas celého dňa. Naopak, spálňa je orientovaná na sever do tichého parku, čo vám zabezpečí príjemný spánok. 

Byt sa predáva čiastočne zariadený, takže sa v relatívnej krátkej dobe dá ponúknuť do prenájmu, alebo môže robiť radosť práve vám.

V okolí je naozaj kompletná občianska vybavenosť, MHD zastávka 40metrov, potraviny 50 metrov, množstvo zelene, posilňovňa, lekáreň, reštaurácia. To všetko máte na pešo do pár minút a taktiež centrum mesta je cca 10minút pešo. Byt nemá balkón ani loggiu, ale disponuje drevenou pivnicou v suteréne.

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk