NA PREDAJ RODINNÝ DOM V KRÁSNEJ LOKALITE | POZEMOK 320m²

OBEC KYSAK

Videoprehliadka

Prehrať video

Rekonštrukcia 2016

PODLAHOVÁ PLOCHA 70m2

tichá lokalita

POZEMOK 320m2

vlakové spojenie

20 min. OD KOŠÍC

Fotogaléria

CENA Domu: 79 000 €

Pôdorys

Informácie

Jedná sa o radový rodinný dom, ktorá má samostatné deliace múry a za posledné roky prešiel rozsiahlou rekonštrukciou. V rámci rekonštrukcie sa kompletne vyrovnal pozemok a oplotil novým plotom ( 1 rok ) a vysadili sa nové stromčeky a kvetiny. V zadnej časti záhrady je postavený nový altánok (5 rokov) aj s dlažbou, kde môžete s rodinou grilovať alebo len tak oddychovať v tichu prírody

Predná stena od hlavnej cesty a bočná stena domu sa zateplila polystyrénom 6cm, zadná strana domu ostala bez zateplenia. Z tejto strany však zateplenie nie je nevyhnutné. Najväčšia rekonštrukcia domu sa datuje od roku 2016, kedy sa v celom dome vymenili rozvody elektriny, nasadili sa nové plastové okná v celom dome. Dom je postavený z kombinácie tehly a kvádra na pevných základoch.

Dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, kúpeľne so sprchovým kútom, chodby odkiaľ je vstup do pivnice a aj výstup na pochôdznu povalu, komory, spálne, kuchyne s linkou a pieckou a priestrannej obývačky. Úžitková plocha domu je 70m2, čo je dostatočný priestor aj pre celoročné bývanie a samozrejme aj pre milovníkov chalupárčenia. 

Lokalita je veľmi tichá a ideálna pre tých ľudí, ktorí po práci potrebujú vypnúť. Výhodou je autobusová zastávka priamo pred bránkou. Krásny rovinatý pozemok o výmere 320m2 ponúka aj možnosti pre deti či vnúčatá, ktoré sa môžu vybehať, prípadne sa okúpať v bazéne. 

IS: žumpa, elektrika, voda (potrebné navŕtať studňu), vykurovanie je riešené pieckou v kuchyni, v spálni je možnosť napojenia ďalšej piecky na už jestvujúci komín.

 

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk