KRÁSNA NOVOSTAVBA S UNIKÁTNOU ARCHITEKTÚROU

malá ida

Prvé, čo vás napadne pri pohľade na tento krásny dom bude, že ste niečo podobné nevideli. Je to z určitosťou architektúra, ktorá si vyžadovala pri výstavbe iný prístup a vďaka tomu budete vlastniť niečo, čo nemá len tak hocikto. 

Videoprehliadka

Prehrať video

novostavba r.2022

4 izby

krb

nízke náklady

podlahová plocha 150m²

pozemok 580m2

Fotogaléria

Pôdorys

Prízemie

1. poschodie

Cena domu: 389 000€

Informácie

Keď sa zvonku pozriete na tento rodinný dom, poviete si, že niečo také sa tak často nevidí. Využitie mierneho svahu developer využil na vytvorenie zaujímavého projektu, ktorý perfektne oddelil dennú časť od nočnej. Zároveň vrchnou časťou domu ohraničil celú terasu a záhradu od hlavnej cesty a zvyšku susedov a vy si tak môžete nerušene sedieť a hrať sa s deťmi na záhrade. Záhrada má celkovú výmeru 580m2, z ktorých je 160m2 je zastavaná plocha domu a zvyšok je záhrada. 

Táto novostavba bola kolaudovaná v roku 2022, čiže všetko v tomto dome je úplne nové. Dom je situovaný v slepej uličke, ktorá bola vytvorená vyslovene pre výstavba tohto rodinného domu. Zároveň príjazdová cesta je v osobnom vlastníctve majiteľa domu. Dom je dispozične rozdelený na vrchné a spodné podlažie, kde vrchná časť domu je postavená ako drevodom na betónovej platni.  

Dom je zateplený a zaizolovaný minerálnou vlnou z oboch strán hrúbkou 150mm. Vo vrchnej časti domu sa nachádza aj hlavný vstup do domu, kde sa ocitnete vo vstupnej chodbe a na poschodí nájdete kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, práčovňu a 2x detskú izbu.  Po drevenom schodišti sa dostaneme do spodného podlažia, kde sa nám otvára nádherný denný priestor s výmerou cez 53m2. Tento denný priestor tvorí obývačka s krbom a kuchyňa.  

Priestrannosť dotvárajú aj veľkoformátové okná, vďaka ktorým tento priestor dokonale presvetľujú. Zároveň sa tadeto dostanete aj na veľkú 30 metrovú terasu, s podsvietenou pergolou. Len si predstavte tie večery, kedy nemáte výhľad na žiadneho suseda a v kľude si vychutnávate dobré víno. Táto časť domu je murovaná (YTONG) a zateplená na oboch stranách vlnou o hrúble 150mm. Kuchyňa je navrhnutá na mieru a disponuje všetkými stavanými spotrebičmi zn. Whirpool

Dennú časť ešte dopĺňa technická miestnosť, slúžiaca zároveň aj ako špajza/komora. Z obývačky sa dostávame do poslednej miestnosti v dome a tou je hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou. Samozrejme aj zo spálne je výstup na terasu. Celková podlahová plocha domu je 149,60m2 a to je naozaj krásny priestor, ktorý je aj skvelo využitý. Z obývačky, kuchyne a hlavnej spálne máte výhľad na celý pozemok a tak sa nemôže stať, že stratíte deti z dohľadu.

Vo večerných hodinách si jednoducho stiahnete el. žalúzie v celom dome a noc môže začať. Celý dom je vykurovaný el. podlahovým kúrením, ktorý ovláda el. kotol. Dom je už napojený na IS ako obecná voda, kanalizácia a elektrika (plyn v dome nie je). Dom je obývaný a pripravený k okamžitému fungovaniu. 

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk