NA PREDAJ BUDOVA V HISTORICKOM CENTRE MESTA SO STAVEBNÝM POVOLENÍM

MOYZESOVA ULICA

Nejedná sa len o budovu v historickom centre mesta. Ide o celý projekt, ktorý bude nielen ziskový, ale navyše je k nemu všetko pripravené na okamžitú realizáciu.

Videoprehliadka

Prehrať video

stavebné povolenie

centrum mesta

8 luxusných bytov

vlastný dvor

podlahová plocha 761 m²

vonkajší bazén

Fotogaléria

Cena domu: 1 200 000 € bez dph

Pôdorys

Suterén

Prízemie

1. poschodie

podkrovie

Informácie

Nejedná sa len o budovu v historickom centre mesta. Ide o celý projekt, ktorý bude nielen ziskový, ale navyše je k nemu všetko pripravené na okamžitú realizáciu. Posledné 2 roky majiteľ vybavoval všetky potrebné dokumenty nato, aby v tejto výnimočnej budove na Moyzesovej ulici mohlo vzniknúť 8 luxusných bytov, 2 nebytové priestory (vhodné na krátkodobý prenájom), 8 pivničných kobiek, welness zóna v suteréne a vonkajšia oddychová zóna s bazénom, či altánkom pre posedenie. 

Stavebné povolenie, dokumentácia a povolenia od pamiatkového úradu, samotná projektová dokumentácia, cenové ponuky od všetkých dodávateľov materiálov, kalkulácia nákladov, zisku, web stránka na predaj jednotlivých bytov, jednoducho všetko je pripravené na okamžitú realizáciu. 

Táto 3 podlažná budova stojí na pozemku s celkovou výmerou 478m² a jej zastavaná plocha je 324m². Vstupom od hlavnej cesty z Moyzesovej ulice sa cez nádherné otvorené schodisko dostaneme do hlavnej časti domu, odkiaľ sa už rozdeľujú cesty k jednotlivým miestnostiam, do pivnice, na dvor, schodiskom sa dostaneme na 1NP a podkrovie. Celková podlahová plocha je 690m² vrátane plochy podkrovia + 71m² tvoria plocha práve nebytové priestory v suteréne.

Posledné roky bola budova prenajímaná na administratívne účely a pokojne vám poskytne túto možnosť aj naďalej, no bola by veľká škoda nevyužiť takúto príležitosť. Na základe projektu tu môže vzniknúť 8 luxusných bytov s výmerami od 33m² – 146m². Len si predstavte, ako sa budú predávať tieto luxusné byty v centre mesta, s vysokými 3,9 metrovými stropmi, balkónmi, vonkajším dvorom s bazénom či miestom na grilovanie. Ten má rozlohu 154m². 

Nakoľko je parkovanie veľkým problémom v rámci developerských projektov v centre mesta, aj takáto možnosť tu je a vo vnútornom dvore môže vzniknúť niekoľko miest na parkovanie. Nakoľko sa nejedná o pamiatkovú rezerváciu, nepodlieha rekonštrukcia interiéru pravidlám pamiatkového úradu, no exteriér áno. To dáva veľmi veľa možností na realizáciu a čo ja najdôležitejšie, zajtra môžete začať realizovať tento projekt. Všetky dokumenty sú pripravené s pečiatkami právoplatnosti.

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk