NA PREDAJ PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE

NA HORE – DARGOVSKÝCH HRDINOV

Tento byt spĺňa kritériá, ktoré rieši skoro každá rodina pri kúpe nového bytu. Kvalita materiálov, veľkosť izieb, balkóny, dispozícia či parkovacie miesta. Tento byt má všetko, tak čítajte ďalej..

 

Videoprehliadka

Prehrať video

výmera bytu 84m²

tichá lokalita

2x parkovacie miesto

2. poschodie

2x balkón

klimatizácia

3D virtuálna prehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

Prízemie

Cena bytu: 185 000€

2 x Parking: 20 000€

Informácie

Samotný byt vás zaujme rozhodne svojou rozlohou, pretože výmera 84m² je naozaj na 3 izbový byt skvelá. Pocítite to v každej jednej izbe a budete mať pocit priestrannosti, vzdušnosti a každú izbu si viete prispôsobiť, ako sa vám bude chcieť. A to ani nehovorím, že z bytu je výstup na dva balkóny, kde minimálne z jedného sa môžete kochať skvelými výhľadmi. Na chvíľu sa ocitnete ako niekde vo Vysokých Tatrách. Jeden je orientovaný na východ, smerom na cestu a druhý na západ, s výhľadom na lesy a zvyšok mesta.

Byt sa nachádza na 2. poschodí budovy, ktorá bola kolaudovaná v roku 2012 a teda 10 ročnú stavbu môžeme považovať za relatívne novú. Preto sú aj všetky stavebné prvky a materiály moderné a vy si užívate nízkych nákladov a nadčasové dizajny, ktoré potešia každého záujemcu o tento byt. V bytovom dome absentuje výťah, avšak vybehnúť na 2. poschodie zvládne úplne každý. V celom bytovom dome je len 13 bytových jednotiek a tak tu vznikla skvelá komunita, ktorá sa navzájom rešpektuje. Na chodbe pre bytom je k dispozícii kumbál, ktorý je možné zakúpiť u správcu.

 

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, samostatným WC, kúpeľnou s vaňou, detskej izby, spálne s výstupom na balkón a kuchyne prepojenej s obývačkou a výstupom na druhý balkón. Výhodou bytu je už spomínaná priestrannosť, pri ktorej dokáže aj v detskej izbe pokojne umiestniť dve detské postele, v spálni je priestor na obrovskú vstavanú skriňu a zároveň pracovný kút a v kuchyni priestor pre jedálenský stôl, kde sa napapá celá rodina. Celý byt je zrekonštruovaný a nadizajnovaný v pekných tmavých tónoch a preto pôsobí veľmi útulne a teplo. Ak by vám bolo až priveľmi teplo, je v spálni nainštalovaná klimatizácia. Orientácia spálne a detskej izby sú na západ a obývačka smerom na východ. 

 

Časť Na Hore je zaujímavá hlavne vďaka neskutočnej rýchlosti, akou sa odtiaľto viete dostať do centra mesta. Ale to nie je všetko. Keď ste tu, akoby ste boli niekde v strede lesa. Naokolo sú samé stromy, len minimum domov, príjemné ticho, ktoré tak všetci milujeme po príchode z práce. Je to rarita medzi novostavbami a je potrebné vyzdvihnúť túto lokalitu. Od bytu je to k Auparku len 2 minúty autom. 

Výhodou bytu je veľmi malý počet susedov, nízke mesačné náklady (150 eur/3os.) a zariadenie, ktoré v byte ostáva. Určite sa pýtate, kde budete parkovať. Aj na toto máme riešenie. K dispozícii sú 2 parkovacie miesta, ktoré si k bytu môžete zakúpiť.

 

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk