NA PREDAJ 2 IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA NAJLEPŠEJ ADRESE V MESTE

NOVÁ TERASA | STRÁŽOVSKÁ UL.

Najlepšia adresa v meste! Takto je mnohými ľudmi označovaná práve Nová Terasa, ktorá spĺňa najpríslejšie požiadavky klientov  a tými sú lokalita a samotná dostupnosť do centra, kvalita stavby, projekt komunitného bývania, kde sa väčšina susedov navzájom pozná, či potrebné súkromie. Nová Terasa je aj napriek výbornej polohe samostatnou jednotkou a teda tu nemusíte očakávať prílišný ruch áut, či nepozvaných hostí. 

Videoprehliadka

Prehrať video

novostavba r.2017

Podlahová plocha 56m2

5. poschodie

loggia 13m2

parkovacie miesto

skvelý dizajn

Fotogaléria

Cena bytu: 229 990 €

Cena Parkovacieho státia: 20.000 €

Pôdorys

Informácie

Najväčším lákadlom tejto novostavby je spomínaná poloha, pretože sa nachádza priamo za Novou nemocnicou, VÚSCH-om, Lekárskou fakultou, je tu dostatok zelene, ihrísk a blízkosť verejnej dopravy. To ponúka jednak výbornú možnosť investície z hľadiska ďalšieho prenájmu, alebo skvelého bývania pre vás v dokonale premyslenom projekte. 

 

Samotný byt sa nachádza na 5. poschodí zo 6-tich. Je orientovaný na juho-východ a tým sa byt počas dňa zbytočne neprehrieva, no doobeda je krásne teplý a slnečný s príjemnými výhľadmi na Košice. Už pri vstupe do bytu pocítite neskutočnú energiu a útulnosť, ktorú majitelia docielili teplými materiálmi a farbami. Drevené dubové podlahy sú nielen kvalitné, ale dokonale pasujú k tomu štýlu. Pocit domova určite vytvára aj tmavá tapeta v obývačke či kombinácia modrej steny so žltými prvkami v spálni. 

Nadštandardné prevedenie a materiály dlažieb v kúpeľni a na chodbe, bezfalcové dvere, či spomínané podlahy len odzrkadľujú kvalitu bývania. Bezfalcové dvere opticky zvyšujú stropy a vďaka zrkadlám na chodbe a kúpeľni máte zvýšený pocit priestrannosti. Navyše v spálni a kúpeľni je zabudované stereo s pripojením cez bluetooth či rádio. Viete si predstaviť ten relax vo vani a v pozadí si pustiť šum mora?

Samotný byt má podlahovú plochu 56m2 a dispozične pozostáva zo zádveria, obývačky prepojenej s kuchyňou, priestrannou kúpeľňou, samostatným WC, spálňou a loggiou. Loggia má výmeru 13,1m2 a súčasťou terasy je aj plechový regál na ukladanie terasového nábytku. Pri vstupe do bytu je k dispozícii vstavaná skriňa, ktorá vďaka zrkadlu otvára opticky priestor a veľkým benefitom za zabudovaná práčka v skrini, vďaka čomu je hluk pri praní minimálny. 

Z obývačky je výstup na loggiu a veľkoformátové okná presvetľujú celý priestor a dodávajú bytu omnoho viac denného svetla. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi zn. Bosch, umývačka riadu zn. Siemens a chladnička zn. Liebherr. Kúpeľňa vďaka zrkadlu po celej šírke pôsobí naozaj priestranne a vďaka podlahovému kúreniu zažijete aj komfort po sprche či kúpeli. 

 Vstup do spálne vám vyrazí dych, akoby ste vošli do hotelovej izby. Prijemné tmavé farby, vstavaná skriňa a výstup na terasu vám splnia všetky predstavy o dokonalom bývaní. 

K bytu prislúcha aj pivničná kobka, ktorá je v cene bytu. Vonkajšie parkovacie státie je možné si dokúpiť za 20.000 eur. 

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk