NA PREDAJ UNIKÁTNY MEZONET S DVOMA TERASAMI

NOVOSTAVBA ADLEROVA

Nepamätám si, či som mal niekedy v ponuke krajší byt, ako tento. Možno preto, že to je viac ako len byt. Je to akési spojenie mestského bývania s bývaním v rodinnom dome.

A aj keď sa nachádza na Furči, ktorú ľudia odpisujú už len pri jej názve, tak si prečítajte inzerát, pozrite si fotky, video a presvedčím vás o opaku

Videoprehliadka

Prehrať video

novostavba r.2019

ŠATNÍK

2 X GARÁŽ

PIVNICA

podlahová plocha 81m²

2x terasa 35m²

3D virtuálna prehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

Prízemie

1. poschodie

Cena bytu: DOHODOU

Informácie

Na začiatku Furče, bola pred 3 rokmi skolaudovaná novostavba Adlerova (Bumble bee), v ktorej vám ponúkam tento jedinečný byt. 

Jedná sa o 3 izbový mezonet, s podlahovou plochou 81m² a dvoma terasami (dokopy s výmerami 35,56m²). Keďže sa jedná o mezonet, budeme hovoriť o dvojpodlažnom byte, ktoré sú vo všeobecnosti veľmi zaujímavé a hlavne v nich máte pocit ako v rodinnom dome. Aj dispozícia je tomu prispôsobená a denná časť je úplne oddelená od nočnej časti, ktorá je na poschodí. 

Po vstupe do bytu sa ocitnete vo vstupnej chodbe, v ktorej sa nachádza aj vstup do hosťovského WC. Následne sa pred vami otvorí celá denná časť, ktorú tvorí kuchyňa spojená s obývačkou. Tu rodina trávi najviac času a preto určite oceníte priestor veľký až 30m². Kuchyňa zn. Decodom je samozrejme vybavená vstavanými spotrebičmi zn. Whirpool (chladnička, mraznička, el. rúra, mikrovlnka, umývačka riadu, sklokeramická varná doska). Veľkou výhodou tejto dennej časti je prepojenie s vonkajšou terasou, ktorá disponuje výmerou 12m² a ponúka nezameniteľné výhľady na celé mesto. Ideálne miesto pre rannú kávu, či obed s rodinou. 

 

Po schodisku sa dostaneme do nočnej časti, ktorá disponuje hlavnou kúpeľňou s vaňou aj sprchovacím kútom, detskej izby, samostatného šatníka, hlavnej spálne s východom na terasu, ktorá nemá konkurenciu medzi terasami. S výmerou 23m² a štvorcovým tvarom na nej môžete robiť čo len chcete. Grilovať, opaľovať sa na lehátku, zároveň čo sa vaše deti čľapkajú vo vírivke, či si z nej môžete spraviť ihrisko pre deti. Nakoľko je terasa z dvoch strán zakrytá, ponúka maximálne súkromie pred susedmi. A z tých výhľadov vám spadne sánka. Keďže je celý byt orientovaný na západ, môžete si vychutnávať západy slnka ponad Slanské vrchy. 

 

Západná orientácia je veľmi slnečná, aj z toho dôvodu sú v každej izbe nainštalované vonkajšie el. žalúzie a taktiež klimatizačná jednotka, pre váš maximálny komfort. Komfortom určite môžeme nazvať aj to, že pri výstavbe boli pri tomto byte použité antracitové hliníkové okná s 3-sklom a navyše je tento byt tehlový, čo podporuje jeho izoláciu a vzdušnosť zároveň.

Podlahy a taktiež dvere so zárubňami sú dodané od spoločnosti Porta centrum a pre docielenie ešte väčšieho zážitku je realizácii aj kuchynský ostrov, ktorý nahradí jedálenský stôl a zväčší pracovnú plochu pri varení.

A čo parkovanie? To je zabezpečené 2 vnútornými garážovými miestami, ktoré sa nachádzajú ihneď pri výťahu, takže sa nebudete musieť trápiť s nákupom. Taktiež k bytu prislúcha veľká 6 metrová pivnica v suteréne. Navyše byt sa predáva aj vrátane zariadenia či elektrospotrebičov, ktoré vidíte.

Novostavbu navyše z jednej strany obklopuje les, ktorý je skvelým útočiskom na prechádzky či akúkoľvek aktivitu. Okolie novostavby je veľmi tiché a k dispozícii je detské ihrisko priamo pod vchodom. Pre niekoho, kto hľadá súkromie a komfort, v spojení s nerušenými výhľadmi na celé mesto, je táto ponuka ako stvorená.

2 x Parking: 40 000€

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk