O mne

Ing. Ladislav Šosták

Dobrý deň, volám sa Ladislav Šosták a rád by som sa Vám v nasledujúcich riadkoch predstavil.

Narodil som sa v roku 1992 v Kechneci, kde som vyrastal a navštevoval základnú školu. Strednú školu som absolvoval v Košiciach a to bilingválne anglické gymnázium J. A. Komenského, ktorá mi dala skvelé základy angličtiny pri terajšej komunikácii so zahraničnou klientelou. Po úspešnej maturite som bol prijatý na Univerzitu Pavla Jozefa Šafárika, Fakultu telovýchovy, kde som získal bakalársky titul.

Počas môjho doterajšieho života som sa aktívne venoval futbalu, pričom mojím cieľom bolo dostať sa do najvyššej Slovenskej futbalovej ligy.

„Cesta za cieľom bola dlhá a náročná, ale po pár rokoch som dosiahol to, o čom som od malička sníval.“

S rovnakými ambíciami som pred niekoľkými rokmi prešiel do sveta nehnuteľností. S cieľom byť najlepší realitný maklér v Košiciach.

S veľkou pravdepodobnosťou ste sa práve teraz pousmiali a v hlave si pomysleli „ďalší realitný maklér“. Uvedomujem si, že na trhu nehnuteľností sa nachádza veľké množstvo realitných maklérov, ale taktiež si uvedomujem aj ich kvalitu a prístup k celému realitnému procesu a to, prečo v ľuďoch vzbudzujú negatívne pocity.

Šport ma naučil byť cieľavedomý, nevzdávať sa a neustále na sebe pracovať. Aj vďaka týmto vlastnostiam som sa po 7 rokoch od získania bakalárskeho titulu rozhodol doštudovať na Technickej univerzite v Košiciach, kde som získal inžiniersky titul. Jednoducho nerád nechávam za sebou nedokončenú prácu.  Rovnaké vlastnosti ma charakterizujú aj pri predaji nehnuteľnosti, kde sa snažím svojmu klientovi dodať profesionálnu službu, venovať sa jeho potrebám individuálne, s cieľom maximálnej spokojnosti.

V roku 2018 som svoje meno som spojil s realitnou kanceláriou Diamond Reality a predaju nehnuteľností sa venujem najmä v regióne Košíc. Práca realitného makléra ma predovšetkým veľmi baví a preto neustále vymýšľam nové metódy a sledujem aktuálne trendy, ktoré by mohli zefektívniť predaj nehnuteľnosti.
Využívam služby profesionálneho fotografa, točím videoobhliadky, robím 3D virtuálne prehliadky, spolupracujem s odborníkmi na právo, financie a marketing, aby vaša nehnuteľnosť bola stále na očiach.

Myslím, že aj vďaka využívaniu najmodernejších trendov a stratégií vždy dosiahnem maximálne výsledky a spokojnosť u svojich klientov.

Teším sa na našu úspešnú spoluprácu.

S úctou,
Ing. Ladislav Šosták

Médiá

Reportáž pre správy RTVS
Reportáž pre TELEVÍZIU KOŠICE
TV JOJ: relácia Nové bývanie

1992

Narodenie

Z Kechneca do Košíc, srdcom navždy východniar.

2015

Vrcholový šport

Na zelené trávniky najvyššej Slovenskej futbalovej ligy.

Súčasnosť

Nehnutelnosti

Pretaviť disciplínu a chuť dosahovať maximálne výsledky pre svojich klientov v realitách.

Porozprávajme sa:

0911 337 969

alebo

info@ladislavsostak.sk

Bezplatný návod

*Časovo limitovaná ponuka

Ebook: 5 najčastejších chýb, kvôli ktorým predáte vašu nehnuteľnosť za menej peňazí