NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM

KAPUSTNÁ ULICA, KOŠICE – BARCA

Uvažujete nad výstavbou rodinného domu, no nájsť vhodný pozemok v dobrej lokalite je beh na dlhú trať?

Pozemky sú artikel, ktorý sa nedá vyrobiť a preto je ich počet stále viac a viac obmedzený. Našťastie tu mám pre vás pozemok v najlepšej časti mesta, ktorý by vhodným pozemkom pre vaše potreby mohol byť.

 

Videoprehliadka

Prehrať video

pozemok 1038m²

tichá časť mesta

rozmery 14,5m x 72m

všetky IS

najlepšia ulica v Barci

rovinatý pozemok

Fotogaléria

Cena pozemku: 255.000 €

Informácie

Pozemok na nachádza na Kapustnej ulici v mestskej časti Košice – Barca a rovno môžeme povedať, že táto ulica sa považuje v Barci za jednu z najlukratívnejších. Z tejto ulici máte rýchle napojenia na hlavnú cestu a zároveň minimálnu premávku, nakoľko sa nejedná o prechodovú ulicu.

Pozemok má výmeru 1038m² a je krásne slnečný a rovinatý. Na začiatku pozemku sa aktuálne nachádza starý dom, ktorý už nespĺňa požiadavky moderného bývania a tak je súci na sanáciu. Rozmery pozemku sú 14,5m x 72m. Len si predstavte krásny rodinný dom v prednej časti pozemku a za domom krásnu trávičku, kde sa môžu vaše deti vyšaliť.

Výhodou kúpy tohto pozemku je už vydané stavebné povolenie na výstavbu rodinného domu s projektom, ktorý vám veľmi rád ukážem. Ušetríte v dnešných časoch možno aj rok naháňania sa po úradoch a inštitúciách. Majiteľ si už túto starosť vzal na seba a vy tak môžete prísť a stavať doslova okamžite.

Na pozemku sú privedené všetky inžinierske siete. Vlastná studňa, ktorou môžete polievať záhradu, napojenie na obecný vodovod zabezpečí stály prívod pitnej vody. Samozrejmosťou je eletrická energia, plyn a taktiež obecná kanalizácia

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk