NA PREDAJ 4 IZBOVÝ BYT + 2x PARKOVACIE MIESTO

TRIEDA SNP 61/B | KOŠICE - ZÁPAD

Ak uvažujete nad kúpou bytu, ktorý je veľký, je po kompletnej rekonštrukcii a nachádza sa lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou, tak presne takýto vám teraz ponúkam. 

Videoprehliadka

Prehrať video

novostavba r.2008

2x klimatizácia

kumbál + pivnica

loggia

podlahová plocha 84m2

2x parkovacie miesto

Fotogaléria

Cena bytu: 199 900 € Cena za 1 parkovacie miesto: 12 500€

Pôdorys

Informácie

Ak uvažujete nad kúpou bytu, ktorý je veľký, je po kompletnej rekonštrukcii a nachádza sa lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou, tak presne takýto vám teraz ponúkam. Dvoma výťahmi sa dostaneme na 4. poschodie, kde sa už nachádza spomínaný byt. Prešiel veľmi kvalitnou rekonštrukciou v roku 2008, kedy tento byt bol z holobytu zrekonštruovaný do tohto stavu. Tým, že majitelia použili naozaj kvalitne materiály, sa stav bytu od toho času skoro vôbec nezmenil.

Dispozícia bytu pozostáva z priestrannej vstupnej chodby so vstavanou skriňou, oproti sa nachádza menšia 7 metrová izba, ktorá dokonale poslúži ako menšia detská izba prípadne pracovňa, po pravej strane máme dve samostatne spálne, orientované na západ. Po ľavej strane sa nachádza veľká obývačka, kde sa pohodlne zmestí celá vaša rodina a kuchyňa s jedálenským stolom a výstupom na zasklenú loggiu. Byt disponuje ešte  pracovňou, samostatným WC a krásnou kúpeľňou so sprchovým kútom.

Určite oceníte dostatok úložného priestoru, pretože v každej izbe sa nachádza vstavaná skriňa a dve klimatizačné jednotky. Navyše na chodbe sa nachádza kumbál na uloženie nepotrebných veci a v súteréne veľká pivnica. Byt sa navyše predáva kompletne zariadený okrem elektrospotrebičov a tak vás čakajú už len minimálne investovanície, aby ste si splnili svoj sen o dokonalom bývaní. Mesačné náklady sa pohybujú na úrovni 190 eur + 60 eur elektrina, čo je na výmeru bytu výborná cena.

Trieda SNP je vychytenou lokalitou, pretože naokolo sa nachádza výborná občianska vybavenosť, hneď oproti bytovému domu máme potraviny Billa, reštauráciu Penzión Set, dostatok detských ihrísk, električkovú a autobusovú zastávku a v okolí sa nachádza dostatok škôl a škôlok pre vaše deti. Tento byt je ideálny pre viacčlennú rodinu, ktorá už nechce mať žiadne výdavky navyše a hľadá byt vo výbornej lokalite. K bytu je možné dokúpiť aj dve parkovacie miesta, takže už nebudete strácať čas s hľadaním voľného miesta.

Lokalita

Kontakt

dostupný 8:00 – 18:00

Adresa: Letná 27, 04001 Košice

Email: info@ladislavsostak.sk